محل تبلیغات شما
سلام دوستان گل و عزیزم دلم خیلی براتون تنگ شده بود تقریبا یه دو ماهیی بود خاطره ننوشته بودم خوب خیلی تو این چند ماه استرس داشتم مخصوصا استرس مدرسه دیگه تموم شد اخرین روز مدرسه امروز بود که میشه
96/2/27
روز چهارشنبه هست
دیگه تموم امتحان های عملیمون دادیم اخر راحت شدم و کم کم خداحافظی داریم میکنیم ولی امتحان های توری مونده .
امروز خیلی استرس داشتم بخاطر نمایش نامه ای که میخواستم کارگردانی که اسمش تقدیر و مونولوگ شلیک به تماشاچی برای بازیگری خودم اجرا کردم ولی خدا کنه قبول بشم و از مدرسه زودی خلاص شم  
 راستی چند هفته پیش هفته معلم هم بود رفتم مدرسه راهنماییم پهلو اقای کشاورز و هدیه ای که براش خریدم بهش دادم کلی خوش حال شد و یه عکسی هم با هم گرفتیم و فوتوشاپش کردم که براتون میزارم و مخصوصا بنر نمایش نامم
رزومه نمایشماینم از بنر نمایشم کاری از دختر عمه عزیزمالبته طراحش اون زده

خاطرات من و عموی مهربانم

خاطرات شیرین گذشته1

تولد19سالگیم با عموهام

مدرسه ,هم ,استرس ,خیلی ,های ,کم ,استرس داشتم ,امتحان های ,ای که ,براش خریدم ,هم بود

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آموزش فیزیک در کلیه مقاطع به نام نامی نام Norman's info Laura's receptions دانلود آهنگ,دانلود آهنگ جدید,دانلود آهنگ از لینک مستقیم,آهنگ شاد,دانلود آهنگ غمگین etvyvoltla newshritegon اخبار فناوری و تکنولوژی Rosemary's memory Billy's site