محل تبلیغات شما
یشه دوست داشتم به گذشته برگردم به همون کودکی هایی که که خیلی دوست داشتم، ولی میدونم با اینکه یکم اذیت شدم و مریض بودم کمی، اما بهترین دورانی بود که داشتم، همیشه از مدرسه می آمدم و اول مشق و درس های مدرسه ام را می خواندم و می نوشتم ،بعد میرفتم سراغ بازی که خیلی دوست داشتم بازی های کامپیوتری که عاشقشون بودم، کلی روز در کوچه سر میکردم و با هم بازی های عزیزم بازی هایی مانند، شش خانه، استپ به هوا، وسط وسطو و بازی های دیگر.             این بازی هایی که میکردم با دوست هایم و هم بازی های محله ای کلی دلم رو گرم می کرد، و اصلا یادم می رفت یکم سرم درد میکنه، بعضی وقت ها با سر درد میرفتم بازی میکردم چون این بازی ها باعث شادی و دل گرمی من می شد،     دیگه گذشت، گذشت تا رسیدم به اول راهنمایی تو اون دوران، دوران خوبی داشتم  و کلی لذت می بردم درس ها خیلی سخت بود و باید عادت می کردم به دوران راهنمایی، چون تازه از دوران ابتدایی آمده بودم مقطع راهنمایی باید عادت میکردم ، شاید بچه ها با حرف ها و اذیت هاشون یکم اذیتم میکردم اما بازم دلم میشکست ، تا شدم دوم راهنمایی ، دوم راهنمایی که شد انگار روز و ماه و سال خوش حالی و شادی من بود، یادمه قرار بود ناظم خوبی معرفی کنن به مدرسه ، چون قبلش ناظم نداشت و من کلی خوش حال بودم که این مرد کیه، کیه که داره میاد در مدرسه ما، یعنی مرد خوبیه، ناطم خوبیه میتونه پشت من باشه تا مثل مرد جلو حرف های بچه ها وایسم ، تا چند روز گذشت ناظم ما هم معرفی شد، من تا چشمم افتاد فهمیدم بهترین ناظم رو دارم، همین میتونه پشت قرار بگیره تا در بهترین مدرسه درس بخونم، هیچ وقت یادم نمیره چه خوبی هایی بهم کرد چه محبت هایی ، اون دوران هیچ وقت یادمه نمیره همیشه در ذهن من میمونه. 
 ممنونم ازت عمومحمدرضا جانم ناظم مهربونم خوبی هات همیشه در ذهن من می ماند   
محمد بهروزی                

خاطرات من و عموی مهربانم

خاطرات شیرین گذشته1

تولد19سالگیم با عموهام

,بازی ,، ,های ,ها ,هایی ,    ,بازی های ,، تا ,همیشه در ,باید عادت

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

chiibowoodsund ۩۞۩ اللهم عجل لولیک الفرج ۩۞۩ Jason's page بدنسازی شهدای گمنام روستای دولت آباد Cheap & Fine NHL Dallas Stars Jerseys Wholesale. chancfemvipo ... کلاس خصوصی ریاضی یاسوج ... siopiamicmo گنج یاب